036/313-110
od 10-18h, subotom do 15h

 



Prikaži i nedostupne!

Sortirano po cijeni. Cijene su sa PDV-om.





D-Link switch 5-portni

Artikal: 0431172

Opis: GO-SW-5E, 5x 10/100 Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

18,- KM
Gotovina


19 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch GO-SW-8E

Artikal: 0431171

Opis: GO-SW-8E, 8x 10/100Mbps, Auto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

21,- KM
Gotovina


23 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch DES-1005D

Artikal: 0430044

Opis: DES-1005D, 5x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

22,- KM
Gotovina


24 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch DES-1008D

Artikal: 0430085

Opis: DES-1008D, 8x 10/100Mbps ports, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

26,- KM
Gotovina


28 KM
MPC, Unicredit Visa


 





Switch 5-portni gigabitni D-Link GO-SW-5G

Artikal: 0431025

Opis: DGS-1005A, 5x 10/100/1000Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

39,- KM
Gotovina


42 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-LINK DGS-1005D

Artikal: 0430351

Opis: DGS-1005D, 5x 10/100/1000Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

41,- KM
Gotovina


44 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-LINK DGS-1008D

Artikal: 0430318

Opis: DGS-1008D je neupravljivi gigabitni switch namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam gigabitnih portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela.

 

49,- KM
Gotovina


53 KM
MPC, Unicredit Visa


 





Switch 8-portni gigabitni D-Link GoSwitch8G

Artikal: 0431026

Opis: GO-SW-8G/E, 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

50,- KM
Gotovina


54 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište)

Artikal: 0431073

Opis: DGS-1005D, 5x 10/100/1000Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko, metalno kućište

 

55,- KM
Gotovina


59 KM
MPC, Unicredit Visa


 





Linksys Switch 5-portni SE2500 gigabitni

Artikal: 0431015

Opis: SE2500, 5 x 10/100/1000 Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

62,- KM
Gotovina


67 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch web upravljivi,DGS-1100-05/E

Artikal: 0431419

Opis: D-Link switch web upravljivi,DGS-1100-05/E, 5 Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based man

 

68,- KM
Gotovina


73 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch DES-1016D

Artikal: 0430086

Opis: DES-1016D, 16x 10/100Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje

 

86,- KM
Gotovina


93 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-LINK DES-1024D

Artikal: 0430320

Opis: DES-1024D, 24x 10/100 Mb/s, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje

 

117,- KM
Gotovina


126 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch GO-SW-16G/E

Artikal: 0431238

Opis: 16 x 10/100/1000 - desktop - neupravljivi - Layer 2 - Napajanje vanjsko

 

135,- KM
Gotovina


146 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch neupravljivi, GO-SW-24G/E

Artikal: 0431241

Opis: GO-SW-24G/E, 24x10/100/1000Mbps, 16xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

187,- KM
Gotovina


202 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch DGS-1016D

Artikal: 0430413

Opis: DGS-1016D, 16 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje

 

201,- KM
Gotovina


217 KM
MPC, Unicredit Visa


 





NET SWC DOD AT-SPSX

Artikal: 0765032

Opis: AT-SPSX, mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m

 

226,- KM
Gotovina


244 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-08P

Artikal: 0431236

Opis: DGS-1100-08P, 8-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, svi portovi PoE, Poe Budget 64W, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, 6,7 " Rack

 

263,- KM
Gotovina


284 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch DGS-1024D

Artikal: 0430414

Opis: DGS-1024D, 24 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje

 

270,- KM
Gotovina


292 KM
MPC, Unicredit Visa


 





Switch D-Link DGS-1100-16

Artikal: 0430991

Opis: DGS-1100-16, 16-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount

 

303,- KM
Gotovina


327 KM
MPC, Unicredit Visa


 





HP switch web upravljivi, 1820-8G

Artikal: 0291454

Opis: HP 1820-8G smartmanaged, 8x10/100/1000 Mbps , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9979A

 

304,- KM
Gotovina


328 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch neupravljivi, DGS-1008MP

Artikal: 4001365

Opis: DGS-1008MP, 8x 10/100/1000Mbps , svi portovi su PoE, PoE output 30W/port 8 x Auto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, 11" rackmonut, napajanje vanjsko

 

304,- KM
Gotovina


328 KM
MPC, Unicredit Visa


 





NET SWC HP 1820-8G PoE+ (65W)

Artikal: 0373216

Opis: J9982A, 4 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ / 4 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports /, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje

 

369,- KM
Gotovina


399 KM
MPC, Unicredit Visa


 





Switch D-Link DGS-1210-16

Artikal: 0430938

Opis: DGS-1210-16, 12 x 10/100/1000Mbps, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Fanless design, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, compact CLI

 

392,- KM
Gotovina


423 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch DGS-1210-28

Artikal: 0430999

Opis: DGS-1210-28, 24 x 10/100/1000Mbps + 4 x 1000BaseT SFP ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje

 

447,- KM
Gotovina


483 KM
MPC, Unicredit Visa


 





HP switch web upravljivi, 1820-24G, J9980A

Artikal: 0373885

Opis: HP 1820-24G smartmanaged, 24x10/100/1000 Mbps + 2xSFP porta, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje vanjsko, J9980A

 

482,- KM
Gotovina


521 KM
MPC, Unicredit Visa


 





HP switch web upravljivi L2, 1920-16G, JG923A

Artikal: 0374391

Opis: HP 1920-16G advanced smart managed switch , 16x 10/100/1000 Mbps+ 4x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2,L3 static routing, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JG923A

 

497,- KM
Gotovina


537 KM
MPC, Unicredit Visa


 





HP switch web upravljivi, 1620-24G, JG913A

Artikal: 0373579

Opis: HP 1620-24G, smart managed (entry level) 24x10/100/1000 Mbps , plug& play, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,HP Limited Lifetime Warranty, JG913A

 

521,- KM
Gotovina


563 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-24P

Artikal: 0431292

Opis: DGS-1100-24, 24-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount

 

667,- KM
Gotovina


720 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch neupravljivi, DES-1018MP

Artikal: 0431299

Opis: DES-1018MP, 16x 10/100Mbps + x 10/100/1000 BaseT/SFP, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: 246,4W, 1-16 port do 15,4W/port, Napajanje unutarnje

 

673,- KM
Gotovina


727 KM
MPC, Unicredit Visa


 





Allied Telesis Switch AT-GS950/16-50

Artikal: 0765023

Opis: AT-GS950/16-50, 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports,Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, compact CLI

 

737,- KM
Gotovina


796 KM
MPC, Unicredit Visa


 





HP 2530-8-PoE+ Switch

Artikal: 0368304

Opis: NET SWC HP 2530-8-PoE+ Switch

 

819,- KM
Gotovina


885 KM
MPC, Unicredit Visa


 





Switch D-Link DGS-1210-24P

Artikal: 0431163

Opis: DGS-1210-24P, 20 x 10/100/1000Mbps + 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP porta, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje

 

854,- KM
Gotovina


922 KM
MPC, Unicredit Visa


 





HP switch web upravljivi L2, 1920-48G

Artikal: 0373419

Opis: HP switch 1920-48G, avanced smart managed, 48 x 10/100/1000 Mbps + 4 1000BASE-X SFP,rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2,L3 static routing, napajanje unutarnje, JG927A

 

924,- KM
Gotovina


998 KM
MPC, Unicredit Visa


 





HP smart upravljivi switch 1910-24-PoE+, JG539A

Artikal: 0372974

Opis: HP 1910- 24-PoE+ (180W), smart upravljivi switch, 24x 10/100Mbps PoE+ (180W) +2 x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 3, Napajanje unutarnje, JG539A

 

971,- KM
Gotovina


1,049 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-52

Artikal: 0431215

Opis: DGS-1210-52, 48 x 10/100/1000Mbps Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, s,Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, compact CLI,19" Rackmount.

 

1,018,- KM
Gotovina


1,099 KM
MPC, Unicredit Visa


 





D-Link switch DGS-1210-28P

Artikal: 0431170

Opis: DGS-1210-28P, 24-Ports PoE 10/100/1000Mbps sa 4 x 1000Base-T /SFP ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje vanjsko

 

1,053,- KM
Gotovina


1,137 KM
MPC, Unicredit Visa


 


^

Sve cijene su u KM (konvertibilnim markama) sa uključenim PDV.